USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Yol Durumu

1Ankara Çevre Otoyolunun İncek Kavşağı-Eskişehir Kavşağı Kesimi 0-6.km.leri arasında üstyapı onarım çalışması nedeniyle Eskişehir Kavşağı İstikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır. Bu kesimde ayrıca Eskişehir Kavşağının Şehir Merkezi ayrım kolu da trafiğe kapatıldığından sürücüler Eskişehir Kavşağının diğer kollarından şehir merkezine yönlendirilmektedir.
2TAG Otoyolunun Bahçe Kavşağı-Nurdağı Kavşağı Kesimi 1-5.km.leri arasında deprem hasarlarının onarım çalışmaları nedeniyle şerit aktarımı yapılmış olup, ulaşım Adana istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.
3Sakarya-Düzce yolunun 4-6.km.leri arasındaki Kozluk Kavşağında yapım çalışmaları nedeniyle her iki yönde yol trafiğe kapatılarak ulaşım servis yollarından kontrollü olarak sağlanmaktadır.
4Bursa-İnegöl-Bozüyük yolunun 60-63.km.leri arasında asfalt yenileme çalışmaları nedeniyle İnegöl-Bozüyük istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Bozüyük-İnegöl istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
5Pınarbaşı-Gürün yolunun 36-37.km.leri arasındaki Örenşehir Kavşağı Mevkiinde yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Karacasu-Tavas yolunun 14-30.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
7Konya-Antalya yolunun Demirkapı Tünelleri Konya-Antalya istikameti sağ tüpü bakım onarım çalışmaları nedeniyle kapatılmış olup, ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
8Zonguldak-Bartın İl Sınırı-Bartın-Kurucaşile yolunun 29-35.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
9Piraziz-Tirebolu yolunun 0-74.km.leri arasındaki muhtelif kesimlerde 07:00-18:00 saatleri arasında otokorkuluk çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir. (13.09.2023-31.10.2023)
10Viranşehir-Kızıltepe yolunun 48-49.km.leri arasında yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
GÜNÜN KARİKATÜRÜ الجميع
ARŞİV ARAMA
Gazete Manşetleri
SOSYAL MEDYA
Yol Durumu