USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Yol Durumu

1TEM Otoyolunun Çerkezköy Kavşağı-Kınalı Kavşağı arasındaki kesimde üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları sırasında Kuzey taşıma yolu (Edirne istikameti) trafiğe kapatılacak olup, trafik Güney Taşıma yolundan (İstanbul İstikameti) iki yönlü olarak gidiş geliş şeklinde verilecektir. ( çalışmalar her gün 20.00-07:00 saatleri arasında yapılacaktır.)
2TAG Otoyolunun 97-101.km.leri Adana Doğu Kavşağı-Misis Kavşağı arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Osmaniye istikameti 24.06.2024 tarihinde saat 15:00 sularında trafiğe kapatılarak ulaşım Adana istikametinden iki yönlü olarak kontrollü şekilde sağlanmaktadır.
3Aydın-Denizli Otoyolunun Kuyucak Kavşağı-Buharkent Kavşağı 16-20.km.leri arasında bakım onarım çalışmaları nedeniyle Aydın-Denizli istikameti 24.06.2024-31.08.2024 tarihleri arasında sağ ve orta şerit trafiğe kapatılacak olup ulaşım Aydın-Denizli istikametine sol şeritten sağlanacaktır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
4İstanbul-Ankara yolunun 4-5.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.
5Polatlı-Haymana yolunun 2-40.km.leri arasında, muhtelif kesimlerde asfalt sathi kaplama yenileme çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.
6Beyşehir-Isparta yolunun 25-44.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
7Amasya-Turhal yolunun 56.km.sinde bulunan Şehit Ahmet ÖZSOY Tünelinin Amasya-Turhal yönü trafiğe kapatılmış olup, ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
8İliç-Kemaliye-Arapgir yolunun 36-37.km.leri arasında Kemaliye-Dutluca Tünel bağlantı yolları ve Kemaliye Kozlupınar Viyadüğü arası tünel ikinci işleri çalışması nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
9Selçuk-Ortaklar-Aydın yolunun 27-41.km.leri arasında yapım çalışmaları nedeniyle muhtelif kesimlerde ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10Kayseri-Niğde yolunun 24-28.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
GÜNÜN KARİKATÜRÜ الجميع
ARŞİV ARAMA
Gazete Manşetleri
SOSYAL MEDYA
Yol Durumu